Liquitex Basics Fluid: Akrüülvärv, mis paneb ideed voolama

Kunstimaailm pakub meile lõputuid võimalusi eneseväljenduseks ja loominguliseks avastamiseks. Üks kõige mitmekülgsemaid ja lihtsamini kasutatavaid meediume, mis on kättesaadav nii algajatele kui ka kogenud kunstnikele, on akrüülvärvid. Üks vailedamatuid liidreid akrüülvärvide maailmas on aga välja tulnud millegi uudsega – tavalisest vedelam akrüülvärv Liquitex Basics Fluid!

Liquitex on aastakümneid olnud kunstnike seas usaldusväärne ning innovatiivne kaubamärk, mis pakub laia valikut kunstitarbeid, alates värvist kuni pintsliteni. Liquitex Basics akrüülvärvid on loodud just algajatele ja harrastajatele, pakkudes samasugust kvaliteeti nagu professionaalsed akrüülivärvid, kuid taskukohase hinnaga. Selle kõrge pigmentatisoon ning värvide intensiivsus ja katvus on suurepärased isegi kui neid kasutaada lahjendatult või segatult teiste värvidega.

Liquitex Basics Fluid on Basics sarja uus värv, mis on loodud, et teha sinu, kui kunstniku elu veelgi lihtsamaks. Nagu nimigi juba vihjab, on värv tavapärasest vedelam ning on kohe kasutusvalmis, ilma seda eelenvalt vedeldamata. Käepäraselt pigistatavad pudelid muudavad värvi voolu ja koguse juhtimise mugavaks, võimaldades sul keskenduda oma kunstiprotsessile. Olenemata sellest, kas töötad lõuendil, paberil, puidul või kangal, kohanduvad Liquitex Basics Fluid akrüülid erinevate pindadega, andes sulle paindlikkuse oma kunstilise nägemuse väljendamiseks erinevatel meediumitel. Sobib suurepäraselt erinevatele valamistehnikate jaoks.

Sarja 48 tooni on valguskindlad ning sama suure pigemendisisaldusega nagu teisedki Basics sarja värvid. Kuivades on värvid sametised ning veekindlad, tänu millele jäävad kunstiteosed kaunilt särama veel aastakümneteks!

Liquitex Basics Fluid akrüülid on ideaalsed just neile, kellele meeldib maalida puhaste ning erksate toonidega nign kes otsivad head kvaliteedi ja hinna suhet. Kõrge pigementatsiooniga värvid on valmis kasutamiseks otse pudelist ilma neid vedeldamata, mis tagab maksimaalse pigmendi kasutuse teie töödes. Sedasi saad oma suured ja väiksed ideed kohe lõuendile panna ning loovusel lennata lasta.